Про реалізацію державної підтримки виробників картоплі
Дата: 01.11.2021 09:49
Кількість переглядів: 1377
Постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1008 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробників картоплі (далі - Порядок).
Отримувачами бюджетних коштів, відповідно до пункту 3 Порядку, є сільськогосподарські товаровиробники - юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, основною діяльністю яких є вирощування картоплі та/або виробництво продуктів переробки власно вирощеної картоплі.
Відповідно до пункту 4 та 5 Порядку державна підтримка надається на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік для компенсації до 50 відсотків вартості (без ПДВ) нового будівництва холодильників для зберігання власно вирощеної картоплі (картоплесховищ), цехів первинної переробки власно вирощеної картоплі, побудованих і прийнятих в експлуатацію з 1 листопада попереднього року по 31 жовтня поточного року.
Відповідно до пункту 10 Порядку для отримання державної підтримки сільгосптоваровиробникам необхідно подати до 10 листопада поточного року до Мінагрополітики такі документи:
1. заявку на отримання бюджетних коштів із зазначенням у ній:
номера і дати документа, що підтверджує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта;
зобов'язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання;
2. типову форму № ОЗ-1 “Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів’’, затверджену наказом Мінстату від 29 грудня 1995 р. № 352;
3. копію кошторисної частини проектної документації, засвідчену підписом керівника сільськогосподарського товаровиробника;
4. довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
5. довідку, чинну на дату подання заявки, про набуття (підтвердження) статусу платника єдиного податку четвертої групи, видану місцевим контролюючим органом, та розрахунок питомої вартості поставлених сільськогосподарських товарів/послуг, вироблених ним на власних або орендованих основних засобах, який становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів/послуг, поставлених ним за попередній податковий (звітний) рік, а для новоутворених - за попередній податковий звітний період, завірений контролюючим органом за місцем основного податкового обліку сільськогосподарського товаровиробника.
Постанова КМУ від 22.09.2021.року № 1008.
Заява.
« повернутися